Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice je bronzovým TOP vinařským cílem 2017

Každoročně od začátku června do konce září vybírá veřejnost nejpopulárnější TOP vinařský cíl. “Letos jsme zaznamenali 24.002 hlasů, což je nejvíc v historii soutěže. Bereme to jako důkaz toho, že vinařská turistika v České republice zažívá zlaté období,” uvedl ředitel pořádajícího Vinařského Institutu Petr Psotka.

Vítězem prestižní soutěže o nejpopulárnější TOP vinařský cíl se pro rok 2017 stal Salon vín České republiky. Letošním stříbrným cílem je Valtické podzemí provozované Vinařstvím Lednice Annovino, bronzovým pak Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice. Cenu Národního vinařského centra obdržela Villa Daniela – venkovské sídlo milovníků vína.

Slavnostní vyhlášení výsledků pátého ročníku soutěže se konalo ve čtvrtek 12. října v prostorách lednického zámku.

TOP vinařský cíl je on-line bedekr zajímavých míst, která svým návštěvníkům nabízejí snoubení vína a zážitku. Mohou to být vinařství, sklepní uličky, vinotéky, vinařské penziony nebo třeba restaurace, kde profesionálně pracují s vínem. Průvodce v současnosti zahrnuje rovných 208 cílů rozesetých po celé České republice od Beskyd po Šumavu. Bedekr píše tým odborných garantů, jehož členy jsou novináři, sommelieři či odborník na vinařskou architekturu, a to vždy na základě osobní zkušenosti s daným místem.

Pro více informací navštivte on-line bedekr na www.topvinarskycil.cz

189343

Zdroj: Vinařský Institut s.r.o. / 2.11.2017