Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Slavnostní stužkování maturantů

V pátek 6. prosince 2019 v Ekocentru Trkmanka proběhlo slavnostní stužkování maturitních ročníků oktávy a 4. A Gymnázia Velké Pavlovice. Tento formální akt je pro mnohé jen povinností, ale paní učitelka Holásková večer odlehčila krátkými medailonky o každém z nás. 

Všichni kolem si uvědomili, že jsme se postupem času stali dospělými lidmi a očekává se od nás zodpovědnost nejen u maturitní zkoušky, ale i v budoucím životě. Do duše nám, kromě pana ředitele, promluvil i pan starosta a hlavně naše třídní učitelky, u kterých máme vždy plnou podporu. Zazpívali jsme studentskou hymnu a přísahali poslušnost. Na závěr nechybělo pořízení společné fotografie, která se všem zaryje do paměti.

Společně s učiteli jsme se odebrali slavit do Velkých Bílovic. Ne jeden učitel zde ukázal svou pravou tvář a my pochopili, že i učitel je jenom člověk. Věřím, že každého z nás čeká slibná budoucnost.

Gymnázium * Slavnostní stužkování maturantů roku 2020

Text: Marie Koubová, studentka třídy 4.A, Gymnázium Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 16.12.2019