Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Slavnostní setkání seniorů

Členky a členové místní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami se v pátek 19. listopadu společně sešli na slavnostní výroční členské schůzi. Zhodnotili činnosti organizace v letošním roce a vyslechli si představu o akcích a aktivitách v roce 2011. Součástí hodnocení je pravidelně také zpráva o hospodaření organizace, prostor pro připomínky, náměty a návrhy členů. Organizace SPCCH ve Velkých Pavlovicích má momentálně 86 členů.

Slavnostní schůzi si senioři zpestří každoročně nejenom dobrým jídlem, ale také pestrou tombolou, která přináší především radost ze hry a napětí při rozbalování výher.

Kromě hostů z okresní organizace a spřátelených místních organizací z Dolních Dunajovic a z Lednice – Bulhar přivítali členové svazu také starostu města, Ing. Pavla Procházku, který je informoval o záměrech našeho města pro příští volební období a také o možnostech spolupráce svazu postižených civilizačními chorobami s městem i městských úřadem i organizačními složkami a organizacemi města. Na starostu se senioři obraceli především s otázkou výstavby penzionu či domu s pečovatelskou službou, jehož výstavba jistě patří k prioritám představitelů města.

Mgr. Dana Růžičková

24-11-2010 PV