Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

ŠLAPKA odstartuje přesně za týden!

Jen sedm dnů zbývá do volného dne, státního svátku 17. listopadu 2011, kdy se ve V. Pavlovicích uskuteční již třetí ročník uzavírání cykloturistické sezóny PODZIMNÍ ŠLAPKA 2011. Kromě tří „Dnů otevřených dveří“ (více ZDE) v mateřské školce, Viniu a.s. a ŠSV, a.s., nezapomeňte ani na kola! Naposled si letos osedlejte svého miláčka „dvoukoláka“ a užijte si cykloturistickou derniéru!

Jako každý rok se na Vás bude těšit prodejna jízdních kol ZAF Velosport a také Přátelé country, kteří v průjezdu u prodejny budou podávat na zastávkovém stanovišti teplé svařené víno, malé občerstvení, děti se mohou těšit na sladkou svačinku.

To vše podmalováno jak jinak než tóny country hudby. Zastavení u ZAFu bude otevřeno od 9.00 hod. zhruba do 10.30 hod., kdy se všichni společně odeberou, ať už na kolech nebo pěšky, do nové budovy Šlechtitelské stanice vinařské na exkurzi s ochutnávkou.

 

Neváhejte tedy a vydejte se na PODZIMNÍ ŠLAPKU 2011 těšíme se na Vás!

 

Foto © 2010 František Kobsa

 

10-11-2011-BK