Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Skvělá hudba a krásné počasí…

…jsou více než poloviční zárukou skvělé zábavy. Tak jsme to zažili o sobotním večeru 1. srpna pod velkopavlovickou rozhlednou Slunečná.

Oranžové slunce zapadalo nad Pálavou, zlatý měsíc vycházel na opačné straně oblohy, v letním horku vál Nad Zahradami jemný vánek. Je možné si představit romantičtější zážitek?

Stejně opravdově se návštěvníci radovali ze setkání s oblíbenou country kapelou Amulet a bonusem navíc bylo také setkání s přáteli a kamarády, s některými jsme se neviděli více než 4 měsíce. Hosté si pochvalovali bohaté občerstvení, dostatek míst k posezení i dostatek místa na „parketu“.

Městská knihovna a Přátelé country potřebují pro organizaci podobné akce velkou podporu zřizovatele, aspoň touto cestou tedy děkujeme městu Velké Pavlovice za zapůjčení i přípravu areálu u rozhledny. Jistě jsou vděční i turisté, kterých byla mezi platícími diváky většina a kteří ani nečekali, že jim naše město nabídne během pobytu podobnou akcí. Country večer pod rozhlednou byl pořádán v letošním roce počtvrté a organizátoři se již těší na pátý ročník.

PŘÁTELÉ COUNTRY * COUNTRY VEČER pod rozhlednou Slunečná

Text: Dana Růžičková / Foto: Oldřich Otáhal / 5.8.2020