Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školský pohár České pojišťovny, a.s. ve florbale

Florbalový „potěr“, žáci pátých ročníků i mladší, si dali sraz v Mikulově na Školském poháru České pojišťovny, a.s. ve florbale. Celkem 7 základních škol okresu Břeclav vyslalo své týmy, aby svedly boj o jedno postupové místo do krajského kola. Turnaj se hrál systémem každý s každým.

Naši mladí florbalisté vstoupili do turnaje vysokou výhrou  nad ZŠ Lanžhot 12:0. Úvodní nervozita z nich pomalu opadla a ve druhé zápase porazili ZŠ Šitbořice 7:0. Potom postupovali turnajem se střídavými úspěchy, ale v tabulce si drželi stále druhé místo.

Posledním zápasem si ho mohli jen potvrdit. Po prvním poločase vedli, měli více šancí, ale nedokázali je v závěru proměnit. A tak v posledním zápase prohráli 2:3 s ZŠ Hraničářů Mikulov a obsadili tak v konečném součtu až 4. místo.

Ale přesto je to pro ně obrovský úspěch. Celý tým se dal dohromady na začátku října, sešel se celkem třikrát a na hřišti se teprve dával herně dohromady. Pokud kluci budou pokračovat a vydrží v tréninku po celý rok, tak mají šanci za rok ukázat více i v soutěžním turnaji.

Ing. Lenka Bukovská

 

Základní škola Velké Pavlovice * www.zs.velke-pavlovice.cz

 

15-11-2013-BK