Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školní kolo v sálové kopané

Základní kolo školní sálové kopané se odehrálo 16. října u nás ve sportovní hale Základní školy, za účasti týmů ZŠ Kobylí, ZŠ Zaječí, ZŠ Komenského Břeclav a pořádající ZŠ Velké Pavlovice. Kluci z těchto čtyř škol bojovali o postup do další fáze vyřazovacích bojů a nutno dodat, že postupoval pouze jeden, ten nejlepší tým.

Turnaj se odehrával ve skvělé atmosféře, kterou vytvořili žáci na tribunách. Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 2x15 minut. V prvním kole jsme narazili na ZŠ Zaječí, kterou naši kluci porazili vysoko 16:1, v druhém zápase jsme se utkali se ZŠ Komenského Břeclav, kterou jsme porazili 3:2 a v posledním, nejdramatičtějším utkání, kde šlo o to, který tým postoupí, jsme uhráli remízu se ZŠ Kobylí 2:2. Díky nejvyššímu bodovému zisku jsme si po zásluze zajistili postup do dalšího kola, které se uskuteční s největší pravděpodobností v Břeclavi.

Za ZŠ Velké Pavlovice nastoupili: Kaderka Tobiáš – Novák Jiří, Havlík Patrik, Vymazal Oldřich, Kacer Tadeáš – Osička Tomáš, Krejčeřík Radek, Procinger Jan, Zborovský Miroslav – Pilka Dominik, Polák Pavel, Bednařík Viktor, Dohnal Denis.

Všem klukům chci poděkovat za přístup a zápal pro hru, ale hlavně za to, že vytvořili tým!

Mgr. Svoboda Lukáš


 

Výsledky základního kola školní sálové kopané:

1. ZŠ Velké Pavlovice      7 b.
2. ZŠ Komenského          6 b.
3. ZŠ Kobylí                       4 b.
4. ZŠ Zaječí                       0 b.

 

Foto © 2014 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

03-11-2014 PV