Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školní futsalová liga 7. ročníků základních škol

Okresní kolo školní futsalové ligy 2013/2014, kategorie III. - mladší žáci, se konalo tentokrát v Městské sportovní hale ve Znojmě. Celkem 4 družstva ze ZŠ Mládeže Znojmo, ZŠ Tvrdonice, ZŠ Slovácká Břeclav a ZŠ Velké Pavlovice podle stanoveného harmonogramu turnaje hrála systémem každý s každým.

Naše škola vstoupila do bojů prvním zápasem s ZŠ Slovácká Břeclav, po prvním poločase bylo skóre vyrovnané, ale v závěru mělo více sil družstvo z Břeclavi a zvítězilo. Naši mladí fotbalisté hráli se střídavými úspěchy, ale na postup do divizního kola to však nestačilo. Postup si vybojovala ZŠ Mládeže Znojmo, která prošla hracím dnem bez ztráty zápasu.

Zpestřením celého dne bylo setkání s ligovými hráči 1. SC Znojmo, kteří se přišli na své budoucí nástupce podívat a povzbudit je. Konala se i malá autogramiáda. Manager prvoligového týmu přivezl s sebou i pohár Gambrinus ligy, který nyní putuje po jednotlivých týmech extraligy. Naši žáci mohli před ním zapózovat i vyfotit se.

Na závěr byli vyhlášeni nejlepší hráči jednotlivých týmů. U nás to byli Miroslav Zborovský - brankář, Jan Procinger - obránce, Patrik Havlík - útočník a Marián Borovský - jako nejlepší střelec.

Uvedení hráči obdrželi trička a nebo šál ligového Znojma z rukou brankáře 1.SC Znojma Vlastimila Hrubého.

Ing. Lenka Bukovská

 

Základní škola Velké Pavlovice * www.zs.velke-pavlovice.cz

 

 

20-11-2013-BK