Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školní družinka přivítala nové školáčky

V úterý 3. září 2013 se po dvou měsících prázdnin opět otevřela pomyslná brána školní družiny při ZŠ Velké Pavlovice. Jako první návštěvníky jsme v družince přivítali zvědavou skupinku malých prvňáčků. Ti se okamžitě vrhli na prohlídku všech hraček, her a stavebnic. Po krátkém obeznámení se s vybavením družiny si vzaly slovo paní vychovatelky a s dětmi prošly povinné poučení o bezpečnosti a chování při pobytu v ŠD.

Následoval první společný oběd ve školní jídelně, kdy jsme si taktéž připomněli zásady hygieny a stolování. Další chvíle strávily děti volnou hrou v družince. Za necelou hodinku se pak k malým školáčkům připojili již otrlí „družinkoví harcovníci“ – starší děti, které k nám již v předchozích letech chodily a které nám zůstaly věrny a budou s námi i v letošním školním roce prožívat volný čas po vyučování.

Jsme rádi, že je o naši školní družinu stále zájem. Doufáme, že se bude dětem i nadále u nás líbit, a těšíme se na činnosti a aktivity se všemi dětmi, které přijdou mezi nás.

Mgr. Lenka Tesařová a Naďa Slámová, vychovatelky Školní družiny ZŠ Velké Pavlovice


 

Fotogalerii z prvního dne ve školní družině při ZŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

05-09-2013-BK