Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školčata si pohrála s kočičkou Hellou Kitty * videoreportáž

Co se týče oslav Mezinárodního dne dětí velkopavlovická mateřská škola jednu obrovskou smůlu. Téměř každý rok v tomto období prší a je nepřívětivá zima. A tak je tedy velmi problematické uspořádat oslavu na zahradě, na čerstvém vzduchu, která se k tomuto účelu úžasně hodí.

Letos paní učitelky pár dnů vyčkávaly, zda se počasí umoudří, ale nestalo se tak. Vzaly tedy osud oslavy do svých rukou, nic na plat, zábavné dopoledne se uskuteční v budově školky, nejen se všemi kamarády a spolužáky, ale také s kočičkou Hello Kitty, kterou především děvčata milují.

Dětský den, který se konal ve čtvrtek 6. června 2013, byl laděn více méně do růžova, ale pány kluky to vůbec neurazilo. Jsou to přece inteligentní džentlmeni a navíc, růžové mašličky jako holčičky si přece do vlásků dávat skutečně nemuseli :-).

Pro všechny dětičky připravily paní učitelky bohatý program plný her, úkolů, děti si zaskákaly v pytlích, prolézaly tunelem, nosily tenisový míček na lžičce a nebo házely míčem do koše. Za každý, ať už úspěšně či neúspěšně, splněný úkol získaly sladkou odměnu a nakonec i opečený páreček připravený paními kuchařkami.

Na počasí školka vyzrála, ať si prší jak chce! Sice větru dešti poručit neumíme, ale máme fištrón a proto jsme si oslavu dne dětí i navzdory černé obloze a zahradě bičované kapkami deště, náramně užili!

 

Karolína Bártová


 

DEN DĚTÍ S HELLO KITTY V MATEŘSKÉ ŠKOLCE
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2013 Město Velké Pavlovice

 

 

 

07-06-2013-BK