Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školáci soutěžili v okresním kole turnaje ve stolním tenise

Žáci Základní školy Velké Pavlovice se zúčastnili okresního kola ve stolním tenise v Břeclavi a to v kategoriích mladší a starší žáci. V kategorii mladší žáci se sešlo celkem 5 základních škol našeho okresu a družstvo ve složení Tobiáš Kaderka, Dominik Rous a Patrik Havlík bojovalo se střídavými úspěchy v jedné skupině systémem každý s každým. Na první tři místa však to nestačilo a tak mají do příštího roku co zlepšovat.

V kategorii starší žáci se letos sešlo celkem 7 družstev a ta los rozdělil do dvou skupin. V naší skupině byla Základní škola Valtice, Nikolčice a Slovácká Břeclav. I přes dobrou hru se nám nepodařilo postoupit ze základní skupiny a zasáhnout tak do bojů o jedno postupové místo do okresního kola.

Na tomto místě je dobré připomenout, že v roce 2010 se to našim žákům podařilo a postoupili tak do okresního kola, které se tehdy hrálo v Hodoníně. Starší žáci hráli v sestavě Antonín Šalášek, Jiří Novák a Ondra Němeček.

Ing. Lenka Bukovská


 

Fotogalerii z okresního kola turnaje ve stolním tenise
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

 

18-10-2013-BK