Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Školáci! Sbírejte papír a PET víčka, odměna vás nemine!

A odměna je to pro letošní školní rok zase více než lákavá – za papír se pojede do zábavného centra BONGO v Brně, za víčka z PET lahví do lanového centra NOSRETI v Zaječí! Středisko volného času při ZŠ Velké Pavlovice vyhlašuje se začátkem školního roku 2012-2013 další celoroční kola soutěží ve sběru starého papíru a PET víček. Soutěží jak třídní kolektivy tak jedinci. Nejúspěšnější z nich vyhrají zájezdy do výše avizovaných zábavných a sportovních center.

SBĚR STARÉHO PAPÍRU se bude konat stejně jako v loňském školním roce celkem 5x – v měsíci září, listopadu, lednu, březnu a květnu a to vždy před budovou I. stupně ZŠ. První kolo proběhne v již v úterý 18. září 2012 od 7.00 hod.. Sběr mohou žáci odevzdat už v pondělí večer, v úterý ráno pak přinesou pořadatelům lísteček se jménem, třídou, počtem kilogramů a podpisem rodičů.

PET VÍČKA se boudou sbírat také stejně jako loni – žáci mohou nosit nespřepočítaná víčka průběžně během celého školního roku nejlépe svému třídnímu učiteli, případně Ing. Lence Bukovské, vedoucí SVČ při ZŠ Velké Pavlovice. Všechna víčka budou sečtena až na konci školního roku.

Více o zábavném centru BONGO Brno na www.bongobrno.cz
Více o lanovém centru NOSRETI Zaječí na www.vinarstvinosreti.cz  

 

SBÍREJTE, SBÍREJTE, SBÍREJTE, nejen kvůli výhře,
sběrem papíru a plastů pomáháte chránit životní prostředí!

 


 

Lanové centrum NOSRETI Zaječí

 

 

 

03-09-2012-BK