Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sklepní ulička Pod Starou horou v centru zájmu

Několika fotografiemi si můžeme ještě připomenout slavnostní otevření nové sklepní uličky Starohorka ve středu tohoto týdne, které bylo významnou společenskou i kulturní událostí. Není tedy divu, že nově otevřené "tančící" sklepy se ocitly ke konci týdne v centru zájmu nejenom pozvaných hostů, ale také velkopavlovických občanů, turistů, novinářů, televizních redaktorů i dalších návštěvníků.
Ať už jsou názory na architekturu uličky Pod Starou horou jakkoliv rozdílné, je jisté, že barevná ulička, která je z daleka vidět na okraji města, již vzbuzuje zájem turistů a brzy se stane místem, kam se budou chtít podívat.
K významu středeční společenské akce přispěl bohatý kulturní program i počasí krásného letního dne. Hostům se nepochybně nechtělo domů, neboť Presúzní sbor, cimbálová muzika Lália  i country kapela Colorado bavily své posluchače s neutuchajícím elánem. Uvidíme, zda se naplní všechna přání a předpovědi, které starosta města i další významní hosté v roli sudiček novým majitelům i novým sklepům při slavnostním otevření přáli.

 

Atmosféru středeční akce vám přiblíží klinutí na následující fotografii:

 

 

 

17-08-2012 RD