Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

ŠIBŘINKY opět nezklamaly!

Maškarní bál - nejveselejší a nejbarevnější ples, je již minulostí. Šibřinky, pořádané každoročně TJ Slavoj Velké Pavlovice, se uskutečnily první březnovou sobotu, dne 5.3.2011. Vynalézavost a fantazie autorů návrhů masek opět neznaly mezí a zase ve více než výborném slova smyslu překvapily.

Na první pohled zaznamenáváme, že si dávají účastníci Šibřinek s výrobou svých kostýmů hodně práce a také, že jsou ochotni do jejich pořízení investovat nemalé finanční částky. Veselá zábava za to stojí a navíc, pokud máte štěstí, můžete si přinést domů jako bonus pěkné a hodnotné ceny z bohaté tomboly!

Většinou bývá zaběhlým pravidlem, že Maškarní bál, nebo chcete-li lidově řečené Šibřinky, s následující nedělní dětskou Maškarní diskotékou zakončují plesovou sezónu. Letos tomu tak však nebude. Za čtrnáct dnů, tedy v sobotu 19.3.2011, čeká všechny milovníky westernu oblíbený Country bál. Ten bude opravdovou tečkou bohaté plesové sezóny roku 2011.

 

Za krásnou fotogalerii děkujeme panu Milánu Peckovi!

 

Fotogalerii z Maškarního bálu - Šibřinek 2011 otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Milán Pecka

 

06-03-2011-BK