Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Šibřinky opět nezklamaly!

V sobotu 3. března 2007 byla velkopavlovická sokolovna svědkem již sedmého plesu letošní bohaté sezóny
Maškarního bálu aneb Šibřinek.

V devět hodin večer se při slavnostním průvodu masek zaplnil sál roztodivnými postavičkami, které opět potvrdily skutečnost, že se fantazii meze nekladou. Potkat jste se mohli s šantánovými tanečnicemi kankánu, sličnými vosami, korpuletními cvičitelkami aerobiku, pestrými klauny, krabičkou cigaret a zápalek s originálním varováním a návodem k použití, třemi alias čtyřmi Dumasovými mušketýry a nechyběli ani "důstojné" matky představené.

Ceny za nejlepší masky byly uděleny ve dvou kategoriích - jednotlivec a skupina. V jednotlivcích sklidil největší úspěch Bílý muž z Pána Prstenů Gandalf, na druhou příčku pomyslného žebříčku přiletěla netopýří žena Batmanka a na třetí usedl ztřeštěný věděc Albert Einstein. Skupinovým trumfem letošního roku byly fenomenální kulturistky, o druhou cenu se podělily moudré sovy a třetí si odnesla početná skupina roztomilých slunéček sedmitečných.

Celým veselým večer provázela neúnavně oblíbená skupina ESSO, která chrlila jeden hit za druhým až do brzkých ranních hodin. Kolem půlnoci byla rozdána bohatá tombola (která čítala kolem 230 cen číslovaných a 12 hlavních), za níž tímto pořadatel Šibřinek - TJ Slavoj Velké Pavlovice všem sponzorům a dárcům velmi děkuje!

 

Z reje masek ...

Foto: Karolína Bártová