Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Seznamte se v kavárně. S nováčky našeho gymnázia.

V pondělí 8. září 2014 pořádala naše třída kvinta již tradiční "seznamovací kavárnu", která je určena k tomu, aby se noví studenti vyššího i nižšího gymnázia blíže seznámili a dozvěděli se o sobě něco nového. Tento skvělý nápad napadl minulý rok nyní již letošní sextu, tak jsme se rozhodli, že ho zopakujeme. Přichystali jsme si několik her, které pomohly k seznamování, donesli jsme něco malého na zub a uvařili kávu a čaj.

Když všichni nováčkové přišli v hojném počtu do auly, kde jsme na ně netrpělivě čekali, usadili se a naše třídní paní učitelka Míchalová je informovala o tom, jak celé dvě hodiny budou probíhat. Nejprve jsme každému ze studentů na záda nalepili papírek, na kterém bylo napsané nějaké zvíře, a takto jsme primu a 1.A rozdělili do několika skupinek po třech.  Během patnácti minut se toho o sobě museli dozvědět co nejvíce a potom si každý stoupl a pověděl něco o jednom z jeho skupiny.

Nakonec jsme do každé skupinky poslali jednoho "zástupce" od nás ze třídy, který jim pomáhal vyplňovat kvíz o naší škole. Takže nejen že se nováčci našeho gymnázia seznámili mezi sebou navzájem, ale také se dozvěděli nějaké zajímavé fakty o jejich nové škole. Myslím si, že kavárna se vyvedla a určitě splnila svůj účel!

Tereza Slámová, kvinta, Gymnázium Velké Pavlovice


 

Fotogalerii ze "seznamovací kavárny" na Gymnázium Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

10-09-2014-BK