Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Setkání na radnici již počtvrté

Podvečerní setkání starosty města s velkopavlovickými seniory se včera, ve čtvrtek 9. února konalo již počtvrté a pro tuto chvíli to bylo setkání závěrečné.
Ing. Pavel Procházka s dalšími představiteli města a se svými spolupracovníky přivítal v nedávno rekonstruované zasedací místnosti městského úřadu postupně téměř 250 hostů z řad občanů starších 65 let. Doufáme, že všichni hosté, kteří si udělali čas a přišli na společné setkání, byli potěšení ukázkou starých fotografií, které byly vybrány ze sbírky Stanislava Práta. Střihové ukázky video-reportáží, jednu  z doby před deseti lety a druhou z loňského roku, připravil Miroslav Grégr. Starosta města prezentoval dosažené i připravované investiční a projektové záměry, z nichž největším je momentálně rekonstrukce Zámku v rámci projektu Ekocentrum Trkmanka.
Protože se dnes již ohlížíme za celou čtyřtýdenní aktivitou, je zapotřebí poděkovat zaměstnancům města za dokonalou organizaci, Janu Melicharovi a Romanu Veverkovi za krásné hudební vstupy, stejně jako pedagogům a žákům ZUŠ Velké Pavlovice. Harmonika a  cimbál se zasloužily o skvělou náladu hostů, ale svůj podíl přineslo také skvělé víno, které bylo sponzorským darem a.s. Vinium Velké Pavlovice. Všem proto patří upřímné poděkování.
Ve skvělé atmosféře včerejšího podvečera jsme si také všichni společně slíbili, že se znovu sejdeme v úterý, 27. března 2012, v sokolovně, neboť na tento termín připravilo město Velké Pavlovice další dárek především svým starším spoluobčanům, ale nejenom jim. Hudební spolek Viola z Olomouce přijede s oblíbenými pamětnickými písničkami v pořadu „Byla noc krásná, májová“.
Těšíme se proto se všemi na brzkou shledanou.

Fotografie ze čtvrtého setkání na radnici si můžete prohlédnout po kliknut na obrázek...

Kopie - (9).JPG

 

 

10-02-2012 RD