Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Setkání fotografů obrazem

Starosta města, Ing. Pavel Procházka, a městská knihovna pozvali na slavnostní setkání ve středu, 24. listopadu, do výstavní síně Radnice všechny amatérské fotografy, kteří přispěli v září a říjnu do soutěže O nejhezčí fotku měsíce. Setkání využili také k tomu, aby mohl starosta města předat ceny vítězným fotografkám. Za fotku „Stařec“ paní Ludmile Grégrové a za snímek „Bělásek“ paní Ludmile Podešvové.

Na setkání přišli i fotografové, kteří pravidelně přispívají k propagaci města a fotografování se skutečně věnují. Poděkování patří především Ing. Marii Holáskové za skvělý výklad k celé fotografické soutěži, zaslaným fotografiím i k možnostem jednotlivých fotografů a vybraných děl. Její přednáška byla míněna jako odměna všem zúčastněným, kteří tak měli možnost zdokonalit svoje představy o práci fotografa.

Organizátoři pouze litují toho, že ze 35 amatérských fotografů, kteří za 2 měsíce do soutěže přispěli, pouze někteří potvrdili svoji účast a ještě méně jich nakonec na slavnostní setkání přišlo. O to více je nutno poděkovat všem, kteří se schůzky zúčastnili.

Pracovnice Městské knihovny a TIC Velké Pavlovice se upřímně těší
za možnosti další spolupráce.

 

Podívejte se s námi na videoreportáž ze setkání fotografů
Videostudia Grégr Velké Pavlovice!

 

26-11-2010 PV