Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Seriál Vinaři? Točit se má i v okolí Velkých Pavlovic

Potkáte-li v těchto horkých letních dnech v okolí Velkých Pavlovic, Klentnice, Pavlova a Dolních Dunajovic filmařský štáb, tak vězte, že se zde natáčí nový šestnáctidílný seriál s názvem Vinaři. Komediální seriál Vinaři má podtitulek "seriál o víně a lidech kolem něj".

Diváci se v hlavních rolích dočkají Václava Postráneckého, Terezy Kostkové a Hynka Čermáka. Ve vinicích se ukáží rovněž Miroslav Táborský, Lucie Benešová, Tomáš Matonoha a Sandra Nováková. Režie se chopí Vojtěch Moravec a Dan Wlodarczyk, režijní supervize Jiří Vejdělek. Scénaristou je Petr Kolečko, jenž napsal také Okresní přebor.

Hrdinkou příběhu se stala pracovně vytížená manažerka Kateřina, která s dospívajícími dětmi přijíždí na Moravu do rodné vinařské vesnice oslavit otcovy narozeniny. Shodou okolností tam stráví celé prázdniny, postupně se sžije se staronovým prostředím a zjistí, že dny se dají prožít i jinak, než byla z ruchu a spěchu velkoměsta zvyklá.

Jak práce herců a celého štábu dopadla si budeme muset počkat nejspíš do podzimu, podle prvních zpráv bude TV Prima seriál vysílat od září do prosince každou neděli v hlavním vysílacím čase, pětapadesátiminutové díly začnou vždy ve 20.15. Filmaři budou každopádně v okolí Pálavy a na Velkopavlovicku točit ještě celé léto.

 


Tereza Kostková s Hynkem Čermákem při natáčení (Zdroj: www.iprima.cz)

 

10-06-¨2014 PV