Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Senioři se kochali i nakupovali, na FLORII v Kroměříži

Už po devětatřicáté se v Kroměříži uskutečnila tradiční celostátní prodejní výstava Floria, která je určena všem zahradníkům, chatařům, chalupářům a milovníkům květin. Právě tato výstava se stala cílem zájezdu velkopavlovicích členů Klubu důchodců, v pondělí 4. května 2015. Na naše seniory zde čekala krásná stálá expozice i bohatá nabídka doprovodného programu, v pondělí konkrétně vystoupení malé dechové hudby složené z absolventů kroměřížské konzervatoře.

Největší obdiv jednoznačně sklidila hlavní květinová expozice "Májová zahrada" čítající tisíce květů stovek rozličných druhů květin a nekonečné škály barev, to vše umocněné omamnou sladkou vůní.

Účastníci zájezdu opustili areál výstaviště nadmíru spokojeni, plni nezapomenutelných zážitků a také obtěžkáni taškami napěchovanými semínky, sazenicemi, potřebami a nářadím pro zahrádkáře, květinami a dalším zbožím či pochutinami, které si zde bylo možné v hojné míře zakoupit.

Za Klub důchodců Velké Pavlovice Karolína Bártová


 

Fotogalerii ze zájezdu členů Klubu důchodců z Velkých Pavlovic
na výstavu Floria Kroměříž otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

 


05-05-2015-BK