Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Senioři přivítali své přátele ze slovenské Senice

Ve středu 26. března 2014 se uskutečnilo přátelské posezení členů Klubu důchodců Velké Pavlovice a pozvaných přátel z Jednoty důchodců ze Senice. Po příjezdu do Velkých Pavlovic navštívili naši přátelé ze Senice rozhlednu Slunečná, prošli se mezi vinicemi kolem Penzionu André a podívali se i na sklepní uličku Starohorka.

V sále sokolovny předseda Klubu důchodců Velké Pavlovice pan Josef Hicl a starosta Města Velké Pavlovice Ing. Pavel Procházka přivítali přátele ze Senice, zástupce spřátelených místních organizací z Dolních Dunajovic a z Lednice – Bulhar a členy místního klubu důchodců.

Pan Josef Hicl a Ing. Pavel Procházka předali kytičku a popřáli členům klubu důchodců k jejich významnému životnímu jubileu. Poděkování patřilo i paní Emílii Zajícové za  mnohaletou činnost ve funkci předsedkyně a její přínos pro seniory.

Příjemnou atmosféru doplnily tanečky ve stylu country děti z místní mateřské školky a jejich vystoupení bylo odměněno jednak potleskem, ale i malými dárky. Po dobrém jídle panovala v sále veselá nálada a přátelé ze Senice se večer rozloučili zpěvem a pozváním do jejich města.

Poděkování patří všem, kteří se na organizaci tohoto odpoledne podíleli,
jednak členům výboru, neúnavným „desítkářkám“, ale i dalším členům tohoto spolku.

 

Oldřich Otáhal


 

Fotogalerii z návštěvy seniorů ze slovenské Senice ve Velkých Pavlovicích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Oldřich Otáhal

 

 

31-03-2014-BK