Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Senioři přivítali jaro ve Ždírci nad Doubravou

Tak znělo „motto“ setkání občanského sdružení SPCCH (Svaz postižených civilizačními chorobami) se seniory družebního města Ždírce nad Doubravou v sobotu 16. dubna 2011. Jarní sluníčko provázelo autobus až do Horního Studence (jedna z obcí Ždírce n. D.), kde nás přivítala stejně rozzářená tvář starosty města, pana Jana Martince.

Ve vyzdobeném sále čekala účastníky tohoto setkání předsedkyně místního svazu seniorů paní Miluška Mühlfaitová a každý obdržel milý dárek. A protože MUDr. Aleš Bílek neshledal žádné zdravotní potíže, které by bránily zábavě, po celé odpoledne nás spolu se svým bratrancem bavil zpěvem a hudbou. Ano, hudba, zpěv a tanec, tak vítali senioři jaro.

Pro slavnostní přípitek a příjemné odpoledne se popíjelo víno z Velkých Pavlovic, které věnovali naši sponzoři. Jak jinak – výroba kvalitních odrůdových vín je příznačná pro naše město. Vinařům také patří naše veliké díky, jmenovitě řediteli ŠSV, a.s. panu Vintrovi, Vinařství R. Balouna, Vinařství Buchtovi, Pavlovínu, s. r. o. a jiným.

Přání seniorů, které bylo součástí upomínkového dárku: „Pěkné léto přejeme, než se zase sejdeme“ musím opravit. Těšíme se na Vás naši milí přátelé již 20. května ve Velkých Pavlovicích a toto pozvání platí nejen pro seniory a starostu pana Martince, ale také pro vás.

Za SPCCH Emílie Zajícová & Josef Bazala

 

Fotogalerii z návštěvy seniorů ve Ždírci nad Doubravou otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Dana Růžičková

19-04-2011 PV