Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Seničané navštívili naše město

Městský úřad Senica uspořádal pro své zaměstnance dvoudenní výlet na Moravu jehož hlavním cílem byla návštěva památek Lednicko-valtického areálu. Samozřejmě nemohli vynechat návštěvu našeho města, se kterým má Senica od roku 2002 smlouvu o patrnerství a spolupráci.

V čele slovenské delegace byli primátor RNDr. Ľubomír Parízek, jeho zástupce Mgr. Peter Hutta a přednostka MěÚ JUDr. Katarína Vrlová. Nechyběl ani zmocněnec pro zahraniční vztahy pan Peter Horvát. Jménem Velkých Pavlovic všechny hosty přivítali starosta Ing. Pavel Procházka, místostarosta Ing. Zdeněk Karber, tajemnice MěÚ Jitka Krátká a pracovnice Městského úřadu Velké Pavlovice.

V krátkém kulturním programu ve výstavním sále na radncici vystoupily žákyně místní Základní umělecké školy, které na klavír doprovodila ředitelka Milena Karberová. Poté starosta seznámil hosty s historií, současností i perspektivou Velkých Pavlovic. Seničané se potom vydali na prohlídku města, kde navštívili kostel Nanebevzetí Panny Marie, gymnázium a farní sklep.

 

Z návštěvy slovenských hostů ...

Foto © 2008  Ing. Zdeněk Karber

29-09-2008