Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Senica titul neobhájila, zlato získal Ždírec nad Doubravou

Napínavé zápasy a boj o každý míč přinesl další ročník mezinárodně obsazeného turnaje, kterým si bývalí hráči připomínají své spoluhráče, kteří odešli z tohoto světa předčasně. Původně Memoriál Klementa Minaříka byl později přejmenován na turnaj O pohár Modrých Hor.

Všechny přítomné přivítal starosta Velkých Pavlovic Ing. Pavel Procházka s manažerem Modrých Hor Ing. Přemyslem Pálkou, kteří zavzpomínali právě na výše uvedeného fotbalového nadšence a velkopavlovického občana.

Samotný turnaj se odehrával v přátelském duchu a hráči jediný souboj nevypouštěli. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů, z toho 6 tradičních. „Nováčkem“ turnaje byl tým z Mikulova.

Velkým překvapením se stalo drobné „zakopnutí“ týmu z partnerského města Senica, který neobhájil loňský titul. Pro zlato si zaslouženě totiž přišel tým ze Ždírce nad Doubravou.

Pořadí dle umístění:
1. Ždírec nad Doubravou
2. Senica
3. Hovorany
4. Mikulov
5. Brumovice
6. Velké Pavlovice
7. Tým Modrých Hor

Po turnaji došlo i na individuální ocenění:

• Nejlepší brankář – Wasserbauer Zdeněk (Ždírec nad Doubravou)
• Nejlepší hráč – Miča Dušan (Senica)
• Nejlepší střelec – Pospíšek Antonín (Mikulov)
• Nejstarší hráč – 63 letý hráč (Senica)

Celý turnaj odpískal bez sebemenších problémů okresní rozhodčí Tomáš Otýpka z Hustopečí. O statistiky i časomíru se starali pánové František Čermák a Jan Forman. Turnaj byl zakončen předáváním cen, které zajistili Pavel Procházka a Přemysl Pálka. V podvečer se pak všichni zúčastnění sešli v restauraci U Vavřince na kančím gulášku, kde mohli ochutnat i výborná vína z Modrých Hor.

Ing. Přemysl Pálka


 

Fotogalerii z turnaje O pohár Modrých Hor otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Oldřich Otáhal

 

03-02-2014 PV