Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Seminář ECHO na ekocentru

Již druhým rokem zvou lektoři Ekocentra Trkmanka na seminář s názvem ECHO. Název již sám o sobě napovídá, že to bude o spoustě informací a novinek. Seminář je sice určen převážně pro pedagogy z MŠ, ZŠ a ŠSŠ, ale mohou se ho zúčastnit i zájemci z řad veřejnosti.

Termín konání je pátek 28. srpna 2015 od 8:30 hodin.

Hlavním bodem programu semináře je seznámit účastníky s nabídkou environmentálních výukových programů pro žáky, získat cenné informace jak předcházet workholismu u sebe a kyberšikaně u dětí, a v neposlední řadě zúčastnit se praktických dílniček. Pro pedagogy MŠ a I. stupně ZŠ je připravena dílnička na téma „Barevný svět“ a „Cesta chleba na náš stůl“. Pro pedagogy II. stupně ZŠ a SŠ „Gaia – nový život“ a „Umělá inteligence či demence?“. Pro všechny „Osvěta bezlepkových potravin“ v rámci celosvětové propagace škodlivosti lepku na lidský organismus a upečení bezlepkového chleba v kamenné peci.

Cena semináře je 150 Kč za účastníka (zahrnuje kurzovné, kávu/čaj, minerálku, svačinku a ZDRAVÝ RAUT).

Přihlásit se můžete nejpozději do 25. 8. 2015 a to telefonicky na 519 325 313 nebo emailem na recepcni@ekocentrum-trkmanka.com.

Bc. Zita Dvořáková, MSc
Ředitelka příspěvkové organizace

 


10-08-2015 PV