Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Seebet Team obhájil na Štěpána titul

Na druhý svátek vánoční se do sportovní haly ve Velkých Pavlovicích sjelo celkem 16 týmů na v pořadí 2. ročník Štěpánského turnaje v malé kopané. 

Ve skupině A nenaplnil pozici jednoho z favoritů loni bronzový celek Biberunt Porcos a s turnajem se rozloučil hned po třech utkáních. Podobný osud měli ve skupině B také hráči pořádajícího týmu BOCA, kteří třikrát ztratili vedení a nakonec padli s B-52. Nejzamotanější byla skupina C. Tři mužstva získala shodně po jednom vítězství, o postupu mikulovských Plazáků-Alibibar nakonec rozhodl rozdíl vstřelených a obdržených branek. V "déčku" si sice s negativním skóre, ale se čtyřmi body, vybojoval postup z druhé místa tým Su dom du moc. 100% bilanci si udrželi všichni vítězové svých skupin - TJDN, AC Ester, Seebet Team a United.

A ve čtvrtfinále jejich vítězné série pokračovaly. Nikolčičtí TJDN si nejdříve těsně poradili s Plazáky -Alibibar 3:2. AC Ester, Seebet Team i United ale svým soupeřům nadělovali a ve všech třech případech zvítězili o pět branek.

Vyrovnaný duel přineslo první semifinále - TJDN v něm úspěšně vzdorovalo AC Ester a znovu vítězstvím 3:2 si vydláždili cestu do finále. V druhém semifinále na sebe narazili loňští finalisté, Seebet Team a United a podobně jako v loňském roce se radovali hráči prvně jmenovaného týmu.

Hráči United si tak alespoň spravili chuť v souboji o bronz. V něm rozstříleli AC Ester poměrem 7:2.

Finále pak bylo v režii Seebet Teamu. V první polovině si vybudovali vedení 2:0, které si udrželi až do závěrečného hvizdu, čímž znovu po roce získali pohár za vítězství v tomto turnaji.

Individuální ceny
Nejlepší střelec: Tomáš POSPIŠ (Seebet Team) – 16 gólů
Nejlepší hráč: Patrik LEVČÍK (Seebet Team)
Nejlepší brankář: Jaroslav OTÁHAL (UNITED)

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem hráčům, týmům i rozhodčím za jejich účast na 2. ročníku. Velké díky patří také všem, kteří se jakoukoliv měrou podíleli na organizaci turnaje - ředitelům ZŠ i Gymnázia, městu Velké Pavlovice, osobám obsluhující časomíru i v bufetu a v neposlední řadě všem sponzorům, kteří dodali ceny do turnaje.

2. ročník ŠTĚPÁNSKÉHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ - výsledky a statistiky
* ke stažení po kliknutí ZDE (PDF)

Těšíme se znovu za rok!     Za organizační tým Michal Jilka

Text: Michal Jilka / Foto: Archiv Štěpánského turnaje v malé kopané 2017 / 9.1.2017

2. ročník Štěpánského turnaje v malé kopané