Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Schovejte se s dětmi před zimou do knihovny

Ve čtvrtém lednovém týdnu bude lákat Městská knihovna své malé čtenáře na návštěvu hned dvakrát za sebou. Poprvé děti školního věku na Zimní čtení a hned další den na setkání Račte s dětmi pro děti předškolního věku.

Ve středu 22. ledna od 16:30 připravila knihovna Zimní čtení pro školáky pro děti školního věku a tedy již čerstvé nebo samostatné čtenáře. Protože nejlépe se příběhy plné čepic, sněhových radovánek a zimy, která leze za nehty, poslouchají ve vytopené knihovně! Budeme rádi, když si děti přinesou i vlastní oblíbenou knihu, která má zimní tématiku. Těšit se budeme 22. ledna 2020  v Městské knihovně Velké Pavlovice od 16:30.

Den poté, tedy ve čtvrtek 23. ledna, se v již klasickém čase od 16:00 sejdeme v knihovně s dětmi na první letošní setkání klubu RaČte s dětmi do knihovny. Odpoledne plné čtení a tvoření bude tentokrát na téma zimní knihy Štuclinka a Zachumlánek od Františka Nepila.

Pozvánka na ZIMNÍ ČTENÍ PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ * po kliknutí ZDE
Pozvánka na setkání klubu RaČte s dětmi do knihovny - ŠTUCLINKA A ZACHUMLÁNEK * po kliknutí ZDE

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 16.1.2020