Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sbírej s ASEKOLEM a vyhraj nový TABLET SAMSUNG!

 

Milí spoluobčané,
společnost ASEKOL pro Vás připravila soutěž ve sběru drobného elektra o nový Tablet Samsung.

 


 

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Stačí najít doma, v garáži nebo na půdě staré vysloužilé elektro a odnést je spolu s letáčkem na sběrný dvůr. Tam Vám letáček orazítkují (1 spotřebič =  1 razítko). Jakmile jich budete mít pět, vyplňte kontaktní údaje a leták odešlete na adresu PMH, s.r.o., P.O.BOX č. 75, 460 03 Liberec 3. Počet letáků není omezen, naopak, čím více donesete elektra a odešlete orazítkovaných letáků, tím větší šanci máte na výhru!

Zapojením do soutěže můžete vyhrát hodnotné ceny, vítězové se budou losovat po jednotlivých krajích, první místo bude oceněno zbrusu novým Tabletem od společnosti Samsung, hodnotné spotřebiče obdrží i vylosovaní na 2. – 5. místě. Zároveň přispějete recyklací elektra k ochraně životního prostředí. Každý spotřebič totiž obsahuje až 80 % materiálů, které lze znovu využít. Navíc se zabrání úniku škodlivých látek, jako je rtuť nebo olovo. Nenechte proto ležet staré elektro v šuplíku, raději sbírejte a vyhrajte!

 


 

Pravidla soutěže a postup pro soutěžící:

  • Vysloužilá drobná elektrozařízení zanesete na sběrný dvůr. Aby elektrozařízení mohla být započítána do soutěže a recyklována, je nutné odevzdávat je na sběrný dvůr v nedemontovaném stavu!
  • Obsluha sběrného dvora potvrdí odevzdání elektrospotřebičů razítky na leták. Počet elektrospotřebičů je shodný s počtem udělených razítek. Pokud máte k dispozici více elektrospotřebičů, je možné mít více letáků (množství na osobu není omezeno).
  • Razítka získáte za veškerou drobnou spotřební elektroniku včetně příslušenství (např. videopřehrávače, DVD přehrávače, radiopřijímače, věže, kazetové magnetofony, gramofony, domácí kina, reproduktory, dálkové ovladače, sluchátka apod.), videokamery, digitální a analogové fotoaparáty včetně příslušenství (např. teleobjektivy, blesky apod.), elektrické a elektronické hudební nástroje, zařízení výpočetní techniky (např. notebooky, počítače, optické mechaniky, myši, klávesnice), telefonní přístroje (klasické, bezdrátové i mobilní), faxy a záznamníky tiskárny, malé stolní kopírky, kalkulačky, herní konzole, videohry včetně ovladačů (joysticky, gamepady apod.), elektrické hračky (např. autodráhy, vláčky, atd.) 
  • Na leták s pěti razítky vyplníte svou adresu a další kontaktní údaje a odešlete na adresu PHM, s.r.o., P. O.BOX č. 75, 46003 Liberec 3. Letáky, které nebudou obsahovat všechna razítka, kontaktní údaje, vyplněnou anketní otázku nebo budou nečitelně vyplněné, nebudou zahrnuty do slosování o ceny.

Ukončení soutěže je 28. 2. 2013!!!

Slosování o ceny proběhne do 15. 3 2013 za přítomnosti notáře a zástupců ustanovené komise. O výhře budete vyrozuměni telefonicky na telefonní číslo uvedené na letáku i na uvedený email. Budete pozváni na slavnostní vyhlášení a předání cen, které proběhne na krajském úřadě vašeho kraje. Výhru je možno vyzvednout pouze osobně. Seznam výherců bude uveden i na stránkách http://www.asekol.cz/ .   

 


 

Letáček je možné získat po kliknutí ZDE a nebo u obsluhy SBĚRNÉHO DVORA “Na Špitálku“, ulice Tovární (za budovou Hantály, a.s.) nebo na MěÚ Velké Pavlovice. 

 

Lenka Nesvadbová

 

 

 

 

22-11-2012-BK