Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sběrný dvůr „Na Špitálku“, chlouba města

Město Velké Pavlovice se může právem pyšnit jednou svou běžně opomíjenou chloubou – perfektně vedeným a precizně čistým a poklizeným sběrným dvorem – pečlivě spravovaným panem Jiřím Blažkem, t.č. důchodcem, který léta letoucí pracoval ve Službách města Velké Pavlovice. 

Občané našeho města mají možnost třikrát do týdne, a to ve středu a v pondělí od 12:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin, zde odkládat tříděný odpad ze svých domácností a nepotřebné věci.

Pokud si nejsou jisti, kam co uložit, pan Blažek jim vždy ochotně a správně poradí. Je tedy až s podivem a naprosto nepochopitelné, že i navzdory této službě vznikají v okolí našeho města černé skládky. Jejich strůjci, hluboce s styďte! A šetřete na tučné pokuty, neboť jak praví staré dobré rčení: „Na každého jednou dojde…“

V současné době je možné (a to až do 12. února 2022) odevzdat na velkopavlovický sběrný dvůr „Na Špitálku“ věci do charitativní sbírky, kterou pořádá Město Velké Pavlovice a Diakonie Broumov, sociální družstvo.
Bližší informace naleznete * po kliknutí ZDE.

Město Velké Pavlovice * Sběrný dvůr "Na Špitálku"

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 7.2.2022