Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sarah opět sahá po korunce královny krásy

SARAH HORÁKOVÁ, rodačka z Velkých Pavlovic a studentka třídy kvinta zdejšího gymnázia, opět bojuje o korunku v soutěži krásy. V loňském roce sklízela vavříny v soutěži Dívka roku 2018, letos ji můžeme opět velmi úspěšnou sledovat na pomyslném kolbišti soutěže Miss Opravdová krása.

Sarah si nemohli nevšimnout ani redaktoři Břeclavského deníku. Celý příspěvek si můžete přečíst níže a nebo v přímo na webových stránkách Břeclavského deníku * otevřete kliknutím ZDE, kde najdete i několik pěkných fotografií.

Kraj už zná svou nejkrásnější dívku.
Titul Miss Opravdová Krása putuje do Brna

Jižní Morava, 28.4.2019 – Deset nejkrásnějších středoškolaček na jižní Moravě v sobotu přesně v sedm hodin večer přivítali návštěvníci bouřlivým potleskem v historických prostorách Zámku Slavkov u Brna. Tam děvčata bojovala o korunku pro vítězku semifinálového kola Miss Opravdová krása. Na trůn nakonec usedla sedmnáctiletá Natálie Procházková z brněnského Gymnázia Mojmírovo náměstí. „Nemám slov, jsem hrozně šťastná. Vážně jsem to nečekala, měla jsem jinou favoritku,“ vyjádřila svoje překvapení dívka.

První vicemiss se nakonec stala Sarah Horáková, druhou pak Nelly Garčicová. Cesta k vítězství přitom nebyla vůbec jednoduchá. Před porotou i diváky se dívky musely předvést nejlépe, jak umí, hned v několika disciplínách. Nechyběla ani tradiční promenáda v plavkách nebo volná disciplína.

V soutěži však nejde jenom o krásu. Svou inteligenci a pohotovost dívky ukázaly, když odpovídaly na nečekané otázky moderátorů večera Evy Decastelo a Petra Šimka.

Webové stránky soutěže MISS OPRAVDOVÁ KRÁSA * https://missok.cz

Finálový galavečer soutěže se uskuteční na Zámku Mikulov 1. června 2019, kdy budeme Sarah určitě držet palce!

Text: Karolína Bártová / Zdroj: Břeclavský deník / 8.5.2019