Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sarah Horáková uspěla v soutěži krásy MISS OK

3.6. * Napsali o nás, Břeclavský deník Sedmnáctiletá studentka Nikola Saňáková získala v sobotu večer v Mikulově letošní titul Miss OK. V soutěži, v níž pořadatelé podle názvu soutěže hledají opravdovou krásu, zvítězila studentka druhého ročníku šumperského gymnázia, která nejraději vzpomíná na letní tábor s výbornými lidmi a za svůj vzor a inspiraci označuje ruskou mistryni v latinskoamerických tancích Veru Bondarievu.

„Nemám slov, vůbec jsem to nečekala, mělajsem jiné favoritky,“ komentovala svůj výsledek bezprostředně po vyhlášení výsledků vítězka.

„Obtížný byl pro mě rozhovor, měla jsem trému a nevěděla jsem jakou dostanu otázku.“ uzavřela s tím, že v Mikulově je poprvé a město se jí velmi líbí.

Šerpu a korunku první vicemiss pořadatelé přiřkli sedmnáctileté Eleně Nedoklanová. Ta druhým rokem studuje střední pedagogickou školu v Kroměříži. S taneční skupinou N-yoj se podívala až na mistrovství světa. Své vzory hledá v rodině, na kterou je také nejvíc hrdá.

Třetí místo a titul druhé vicemiss získala v Mikulově Sarah Horáková. Ocenění tak zůstalo v regionu protože patnáctiletá dívka studuje prvním rokem gymnázium ve Velkých Pavlovicích.

Na soutěžní mola ji přivedla účast v soutěži Dívka roku, která Sarah podle jejích slov ukázala, co ji opravdu baví a čemu se chce věnovat. „Moc jsem to nečekala, všechny holky byly nádherné a konkurence byla veliká. Asi nejtěžší disciplína mě teď čeká a bude to loučení s ostatními po soutěži, ale na pódiu byla pro mne nejobtížnější promenáda v plavkách,“ podělila se o své dojmy těsně po vítězství druhá vicemiss Sarah Horáková.

Sarah posíláme obrovskou gratulaci!

Bohatou fotogalerii si můžete prohlédnout * po kliknutí ZDE

Zdroj: Břeclavský deník, David Korda / 3.6.2019