Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sadováček zahájil Krojový ples

Již tradičně zahájil plesovou sezónu "Krojový ples". Je už dlouholetou tradicí, že si na plese zatančí děti folklorního souboru při MŠ "Sadováček". Naši malí tanečníci se pustili do nácviku s velkou odhodlaností, odvahou a elánem. Na nacvičování části "Slovácké besedy" moc času nebylo, ale děti vydržely!

V sobotu ve 20 hod. se vestibul sokolovny zaplnil drobotinou v červenicích. Sál plný dospělých, kapela na jevišti, to vše některým nahnalo hodně strachu. Nikdo to však nevzdal. "Přece všem ukážeme, že nás jen tak něco neodradí!" I přes nějakou tu slzičku děti rázně vykročily do sálu za doprovodu Zlaťulky.

Celé vystoupení zvládly bezvadně za doprovodu harmoniky pana Honzy Melichara a premiérového zpěvu Renatky Martincové, kterým moc děkujeme. Věříme, že nejen v malých tanečnících, ale i u ostatních účastníků plesu vystoupení zanechalo krásný zážitek.

Těší nás, že děti mají zájem o folklor a udržování tradic. Snad v našem malebném městečku krásné tradice nikdy nevyhynou.    

 

Vedoucí souboru

 

Fotogalerii z vystoupení Sadováčku otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Radomír Zapletal

09-01-2013 PV