Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sadováček neodradil ani hustý déšť

Sobotní dopoledne Velkopavlovického vinobraní je každoročně věnováno dětem. Program je koncipován tak, že se jej děti účastní nejen pasivně, třeba jako diváci četných divadelních představení nebo pásem folklórních souborů, ale také aktivně, co by aktéři samotných vystoupení.

Jedním z takových bylo již tradiční vystoupení velkopavlovického souboru při MŠ Sadováček. Děti tančily a zpívaly s nadšením a neskrývanou radostí a co navíc, nenechaly se znechutit a znervóznit ani hustým deštěm, který dělal nejednomu dospělákovi vrásky na čele. Vše se vyřešilo s pořadateli přímo na místě a dopolední program pro nejmenší byl operativně přesunut do krytých prostor sokolovny.

Malí tanečníci rozjeli své pásmo, které nacvičili pod vedením paní učitelek Zdeňky Pláteníkové a Radky Klaškové za pouhopouhý jeden týden, naplno a proto byl závěrečný obrovský potlesk vskutku oprávněný!

 

Fotogalerii z vystoupení Sadováčku na Velkopavlovickém vinobraní
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Radek Bárta

 

05-09-2010-BK