Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Šachový turnaj "O pohár starosty města Velké Pavlovice"

V úterý 28. června se v aule velkopavlovického gymnázia konal otevřený turnaj v rapid šachu "O pohár starosty města". Celkem se turnaje zúčastnilo 7 starších a 9 mladších žáků. Turnaj zahájil proslovem starosta města Ing. Pavel Procházka a ředitel gymnázia PaedDr. Vlastimil Kropáč a poté již vypukly lité boje.

Nejlépe hrál Jan Krůza, který prokázal výkonnostní vzestup a zaslouženě zvítězil. Na dalších místech se umístnil Adam Rilák a Dominik Chrástek. Dobře hrála i jediná dívka na turnaji Lucie Robošová. Skvěle hrál  a obrovským překvapením turnaje se stal Martin Horák, který porazil favorizovaného Denisa Dagidira, na jehož úkor postoupil do semifinále, kde už na starší a zkušenější hráče nestačil. Přesto sklidil obrovský úspěch! 

Aby to mladým šachistům lépe myslelo, měli po celou dobu k dispozici cukrovinky od paní Hiclové. Dětem se ta myšlenka velice zalíbila a nakonec nic nezbylo :))

Díky podpoře města Velké Pavlovice odcházel z turnaje každý hráč s krásnou a hodnotnou cenou.


Další nábor mladých šachistů se bude konat v září. Zveme všechny zájemce ke královské hře!


Výsledky šachového turnaje ke stažení ZDE

 

Fotogalerii z šachového turnaje otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Michal Rilák

29-06-2011 PV