Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Šachisté si dali o Štěpánu dostaveníčko nad čtyřiašedesáti černobílými poli

Na tradičním velkopavlovickém Štěpánském šachovém turnaji se letos objevila dvacítka účastníků, která si chtěla zpestřit vánoční svátky královskou hrou. Účastníci byli rozděleni do dvou kategorií.

Kategorii dospělých ovládl Milan Válek, druhý skončil František Kynický a na bronzové příčce se umístil Stanislav Hlávka, vždy s nejtěsnějším rozdílem pouhého půl bodu.

Méně vyrovnané to již bylo v kategorii dětí, kde si stoprocentním výsledkem zajistil vítězství Dominik Rolíšek, s jedinou prohrou potom druhé místo obsadil Martin Horák a třetí místo nakonec uhájil Vítek Hoch. Jako vždy ovšem vyhrála dobrá nálada a radost z podaných výkonů.

Za podporu děkují příznivci šachu městu Velké Pavlovice a TJ Slavoji Velké Pavlovice.

Text: František Kynický / Foto: František Kynický / 9.1.2017