Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Šachisté gymnázia slaví obrovský úspěch

Dne 23. listopadu 2011 se konalo v Břeclavi okresní kolo Přeboru škol v šachu - Mistrovství ČR školních týmů. Turnaj se hraje jako soutěž čtyřčlenných školních týmů. V kategorii středních škol obsadilo naše družstvo ve složení Vojtěch Buchta, Adam Rilák, Jan Krůza, Petr Machač (trenér P. Pisk - mezinárodní mistr) 2. místo a zajistilo si tak postup do krajského kola, které se bude konat 26. ledna 2012 opět v Břeclavi. Této kategorie se zúčastnilo celkem 7 družstev.

V kategorii 6. - 9. třídy ZŠ a jim odpovídající ročníky víceletých gymnázií reprezentovalo naši školu druhé družstvo – Denis Dagidir, Jan Maincl, Robin Podrázský a Lucie Robošová, které obsadilo 5. místo. V této kategorii soutěžilo celkem 13 družstev.

V dlouholeté historii Okresního šachového svazu Břeclav je to opět velký úspěch mladého družstva z Velkých Pavlovic, tentokrát v kategorii středních škol.

Mgr. Michal Rilák, zástupce ředitele Gymnázia Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z Mistrovství ČR školních týmů v šachu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

25-11-2011-BK