Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rybolovná technika zahájila sezónu Mistrovstvím Moravského rybářského svazu

V sobotu 23. dubna 2022 se na fotbalovém hřišti ve Velkých Pavlovicích uskutečnilo otevřené Mistrovství Moravského rybářského svazu v rybolovné technice. Závodu se zúčastnilo celkem 35 závodníků z toho 9 ze Slovenska. 

Závod provázelo proměnlivé počasí, kdy ráno bylo jen sedm stupňů a foukal čerstvý severovýchodní vítr, před polednem ale zeslábnul, vysvitlo slunce a teploměr se vyšplhal až téměř k dvacítce.

V kategorii mužů zvítězil v pětiboji kvalitním výkonem 518,175 bodů člen slovenského reprezentačního týmu Karol Mikula, druhý skončil jihlavský Karel Kobliha a třetí Jaroslav Vaculík z Kroměříže. V sedmiboji docílil nejvíce bodů Karel Kobliha, stříbrný skončil Miloslav Krejčí a bronzový Jaroslav Vaculík, oba z Kroměříže. V devítiboji vyhrál Jaroslav Vaculík, druhý skončil Miloslav Krejčí a třetí domácí závodník Jiří Šula. 

V ženách zvítězila Zuzana Plachá z Ostravy, před Adélou Buráňová z Chropyně a Julií Šulovou reprezentující velkopavlovický klub. 

Kategorii juniorů ovládli kroměřížští závodníci v pořadí první Ondřej Honzírek, druhý Robert Traj a třetí Jakub Juříček. V juniorkách zvítězila bratislavská Sára Štuková. V žácích byl nejlepší Vojta Kisiov z Jihlavy, za ním se umístili Matěj Kunčar z Kroměříže a Jan Čermák z Jihlavy. Kategorii mladších žáků opanoval Adam Smazal z Jihlavy před Janem Buráněm z Chropyně a Martinem Kotem z Kroměříže.

Zvláštní poděkování za plynulý a hladký průběh soutěže patří rozhodčím a domácím organizátorům, jmenovitě Radku Bártovi, Oldřichu Vymazalovi, Vladimíru Šulovi, Michalu Mauerovi a Jiřímu Šulovi ml.

Mistrovství MRS 2022 - PĚTIBOJ muži, ženy, junioři, juniorky * výsledková listina ke stažení po kliknutí ZDE
Mistrovství MRS 2022 - DEVÍTIBOJ muži, ženy * výsledková listina ke stažení po kliknutí ZDE
Mistrovství MRS 2022 - SEDMIBOJ muži * výsledková listina ke stažení po kliknutí ZDE
Mistrovství MRS 2022 - PĚTIBOJ žáci, mladší žáci * výsledková listina ke stažení po kliknutí ZDE

Text: Ing. Jiří Šula, hlavní organizátor soutěže / 25.4.2022