Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rozloučení s prázdninami v hasičském kabátě

V neděli 3. září 2023 proběhlo v prostorách hasičské zbrojnice a městského úřadu rozloučení s prázdninami. Naši hasiči si pro děti připravili pět stanovišť s úkoly, po jejichž splnění na děti čekala odměna v podobě opečení špekáčku. 

Úkolem bylo sestříknout terč, proběhnout tunelem, střelba ze vzduchovky, hasičská prevence a projít dráhu na chůdách. Na děti čekala i řada doprovodných činností. V parčíku mezi stromy byl natažený slackline, po kterém se děti mohly projít. Před úřadem hasiči vystavili svou techniku. 

V 16:00 navíc proběhlo překvapení v podobě příjezdu kolegů z Hustopečí, kteří přijeli se svým žebříkem. U hasičky bylo připravené pískoviště a křídy, se kterými děti vyzdobily silnici u hasičky. V garáži bylo připravené občerstvení a na domečku omalovánky pro nejmenší. 

V neposlední řadě si naši mladí hasiči připravili v garáži ukázku své činnosti. Byla zde připravena základna a děti si mohly vyzkoušet cvakání s hadicemi.

Věříme, že děti si toto odpoledne plné her užily, stejně dobře jako naši hasiči.

SDH * Naši hasiči si připravili pro děti (nejen) školou povinné loučení s prázdninami

Text: Michal Procinger / Foto: Oldřich Otáhal / 4.9.2023