Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rozloučení s létem bylo opravdu skutečné

Sobotní odpoledne opravdu připomínalo rozloučení s létem. Ve dvě hodiny odpoledne jsme putování za zvířátky kolem světa začínali s krátkými rukávy a sluníčkem, končili po čtvrté hodině v bundách.

Přes šedesát dětí zdárně prošlo celým světem. U každé zastávky – světadílu si děti splnily různé úkoly, vyzkoušely své bystré smysly a obratnost. Stejně jako netopýři rozlišovaly čichem vůně, skákaly v pytlích jako malí klokani, mrštnost a rychlost geparda si ověřily při malém slalomu v přírodě. Za ty nejmenší se některých úloh s velkým nadšením zhostil i někdo z rodičů :-).

Nechyběla ani znalostní soutěž pro rodiče. Otázky i úkoly přinutily všechny dospěláky k hlubokému zamyšlení a návratu do školních let. Motivace pro úspěšné splnění byla velká – vítěze čekala láhev vynikajícího velkopavlovického vína. Zájem byl překvapivě značný, nakonec jsme se rozhodli vylosovat a odměnit dva soutěžící.

Všichni naši malí cestovatelé kolem světa si rozhodně odměnu také zasloužili. Odcházeli se sladkostmi, dárečky a nafukovacím balonkem.

Děkujeme ostatním spolupořadatelům za podporu a pomoc při organizaci.
I díky jim byla tato akce úspěšná a vydařená.

 

Za Ekocentrum Trkmanka Zita Dvořáková a Lenka Štefková * www.ekocentrum-trkmanka.com


 

Fotogalerie z LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI na louce u rybníka
CESTA KOLEM SVĚTA

 

I. část - Foto © 2015 Oldřich Otáhal * otevřete kliknutím ZDE
II. část - Foto © 2015 Radek Nesvadba * otevřete kliknutím ZDE

 

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

 


08-09-2015-BK