Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rozhýbejme Velké Pavlovice se šťastným koncem

Letošní květen se město Velké Pavlovice opět rozhodlo podpořit zdravý pohyb pro zlepšení nálady svých občanů a vyhlásilo akci Rozhýbejme Velké Pavlovice. Poprvé však mohlo být motivací nejen vylepšení osobní kondice, ale také možnost přispět svojí účastí na pomoc organizaci Zdravotní klaun o.p.s. 

V letošním roce se podařilo obhájit celkové vítězství Ivě Procházkové, která nasbírala ještě o úctyhodných 90 bodů více než v roce loňském. Celkem letos vychodila, vyběhala, vyjezdila či vyplavala 411,97 bodů a nemalou měrou tak přispěla k získané částce na dobročinné účely. A jak se říká: „Jaká matka, taká Katka.“ Dětskou kategorii vyhrála Tea Procházková. Umístění tzv. na bedně má ale letos dvojité zastoupení i v další rodině, Lenka Levčíková skončila v hlavní kategorii třetí a její dcerka byla na místě druhém. A jak tedy vypadaly stupínky vítězů?

Kategorie děti (do 15 let)

Procházková Tea
Zelená Anna
Havlínová Alžběta

 

Kategorie 18-54 let

Procházková Iva
Konečná Petra
Levčíková Lenka

 

Kategorie 55+ let

Surmanová Libuše
Bezděková Blanka
Hrabcová Věra

 

Odměny vítězům budou předány v průběhu akce Velkopavlovická lávka 2023 v sobotu 5. srpna 2023 v 15:00 hodin u biocentra Zahájka.  Tímto prosíme vítěze, aby se na akci dostavili.

Jak již bylo zmiňováno, mohli jsme se letos všichni motivovat i možností přispět organizaci Zdravotní klaun o.p.s. Město Velké Pavlovice se rozhodlo přispět za každý jeden získaný bod 2 Kč na účet této organizace. Celkově bylo občany města vybojováno téměř 4.500 bodů, a tak na činnost organizace bude zaslána částka ve výši 9.000 Kč.

Věříme, že stejně jako Vám pohyb vykouzlil úsměv na rtech, podaří se i zdravotním klaunům, díky pomoci našich občanů, vykouzlit co nejvíc úsměvů na tváři nemocných dětí. 

Text: Mgr. Alena Havlínová / 21.7.2023