Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rozhovor se starostou města Ing. Pavlem Procházkou

Začátkem roku 2014 vyzvali zástupci místního sdružení ODS o rozhovor současného starostu města Velké Pavlovice Ing. Pavla Procházku. Pan starosta zodpověděl řadu otázek na zajímavá témata. Došlo i na připravené záměry a projekty, které je plánováno v následujícím období v našem městě realizovat. Z těch nejbližších, které by se měly uskutečnit již v roce 2014, je celková rekonstrukce sokolovny v rozsahu cca 6 mil. Kč.

Jak uvedl pan starosta, podány jsou žádosti o dotace na rekonstrukce chodníků v lokalitách Pod Břehy, dále úsek od Pekařství Jaroslava Pešáka k radnici. Tato trasa vede přes autobusové nádraží a ulicí Dlouhá. Projekt rekonstrukce zeleně ve městě včetně ozelenění sportovního areálu kolem rybníka a sportovního areálu TJ Slavoj je v současné době předán s žádostí o dotaci na SFŽP.

Další naše žádost, která v těchto dnech putovala na SFŽP, se týká přístavby Ekocentra Trkmanka. Pokud by byl tento projekt úspěšný, bylo by do budoucna vyřešeno celkové okolí ekocentra, coby výrazné dominanty našeho města.

 

Celý rozhovor si můžete přečíst * po kliknutí ZDE * www.odsvelkepavlovice.cz

 

Karolína Bártová


 

Vizualizace - rekonstrukce sokolovny Velké Pavlovice

 

 

Vizualizace - přístavba u Ekocentra Trkmanka Velké Pavlovice

 

 

 

 

14-01-2014-BK