Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rozhledna SLUNEČNÁ se stala hlavním motivem nových sběratelských pohlednic

Jen za pár týdnů své existence se stala rozhledna Slunečná novou dominantou nejen města Velké Pavlovice. A proto se sluší, aby se objevila i na pohlednicích. Ty se právě nyní dostávají do prodeje. Jedná se o sběratelské pohlednice vydavatelství V & L Pohlednice Fukalovi, které pro nás vyrobilo tři druhy pohlednic - dvě s motivem rozhledny, jednu s nejvýznamnějšími stavbami ve městě.

Vydavatelství V & L Pohlednice Fukalovi vzniklo v roce 2003 a jako cíl si stanovilo zmapování starých i nově budovaných rozhleden na území České republiky. Jak jsme se mohli sami přesvědčit, jedná se skutečně o velmi operativní a flexibilní firmu, která vyšla vstříc naprosto všem našim požadavkům, za což velmi děkujeme.

Sbíráte-li pohledy rozhleden, neváhejte a navštivte Turistické informační centrum ve Velkých Pavlovicích (Hlavní 9) a nebo stánek pod rozhlednou. Na obou místech si můžete všechny tři druhy pohlednic zakoupit za jednotnou cenu 5,- Kč za kus.

Těšíme se na Vás!

 

Nová série sběratelských pohlednic rozhledny SLUNEČNÁ
a města VELKÉ PAVLOVICE

 

01-07-2009