Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rok 2017 v přehledné prezentaci místostarosty

Ve dnech 5. a 6. října 2018 proběhnou komunální volby. Z úspěšných kandidátů se stanou zastupitelé, z některých zastupitelů radní, místostarosta a starosta. Jak pracovali ti, kterým v letošním roce mandát končí si můžete prohlédnout v krátké prezentaci za rok 2017. 

V roce 2017 slaví město Velké Pavlovice jubilejní 50. výročí, kdy se staly Velké Pavlovice z městyse městem. Velkolepé oslavy nejsou konány, jsou však ve větší míře podporovány „zaběhnuté“ kulturní akce.

V roce 2017 je zahájeno ve městě mnoho rozsáhlých stavebních akcí, jejichž financování se pohybuje v řádech milionů (rekonstrukce komunikací, chodníků a veřejného osvětlení v ul. Brněnská, Hodonínská, Hlavní; oprava a izolace střechy na tělocvičně ZŠ; kompletní rekonstrukce ul. U Zastávky; je zahájena druhá etapa výstavby bytů pro seniory, hasičům je pořízena nová cisterna, jsou prováděny rekonstrukce chodníků). Některé akce jsou spolufinancovány z dotačních prostředků. 

Co více se ve Velkých Pavlovicích v roce 2017 událo se můžete přesvědčit ve videu * pro otevření klikněte ZDE

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 26.9.2018