Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rodina BÁLKOVA ovládla němčičský lyžařský svah

O víkendu ve dnech 5. a 6. února 2011 se rodina Bálkova z Velkých Pavlovic zúčastnila lyžařských závodů na svahu v sousedních Němčičkách. V sobotu se zde konal Okresní přebor žactva, kde v kategorii Předžactvo hoši vybojoval Stanislav Bálka úžasnou zlatou příčku a jeho dvojče Tomáš Bálka taktéž výborný bronz.

V neděli se uskutečnil V. ročník Jihomoravského lyžařského poháru, kde v kategorii Příprava dívky obsadila Hanka Bálková krásné desáté místo a v kategorii Předžactvo hoši vybojoval Stanislav Bálka páté místo a Tomáš Bálka osmé místo.

V kategorii Open Muži zkusil své štěstí a um také tatínek výše jmenovaných dětí Bálkových Stanislav Bálka, který obsadil 18. příčku.