Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rodičům nejnovější hity, dětem doporučená četba

Jednou za čtvrt roku nakoupí Městská knihovna Velké Pavlovice knihy z kamenného knihkupectví, protože představují to nejnovější a nejžádanější, co si návštěvníci právě přejí číst. Můžete se proto podívat na seznam novinek městské knihovny, které jsou připraveny k zařazení do fondu za září 2011.

Doporučujeme nové romány oblíbených autorek a autorů,jako jsou např. Táňa Keleová-Vasilková, Hana Marie Körnerová, Joy Fieldingová či Frederick Forsyth. Vyšly nové historické romány Anny Březinové, Karla Štorkána, Ludmily Vaňkové i Elisabeth Chadwickové. Máme skvělé nové thrillery Jeffera Deaveryho, Eileen Dreyerové i Jamese Pattersona. Nakoupili jsme oblíbené detektivnky Elisabeth Petersové, Lindsey Davisové, Michaela Connellyho. Vyšla poslední kniha Simony Monyové a Iry Levina.

Po konzultaci s pedagogy Základní školy Velké Pavlovice rozšířila knihovna svůj fond o řadu knih, které jsou doporučenou četbou - knihy Ivony Březinové, Pavla Čecha, Miloše Kratochvíla, Petra Nikla, Ivy Procházkové či Pavla Šruta.

Na co se mohou především čtenářky těšit v nejbližší době? V současné chvíli vycházejí 2 knihy o životě Simony Monyové - do knihovny by měly přijít do konce září.

 

Seznam novinek Městské knihovny Velké Pavlovice si můžete prohlédnout ZDE.

Mgr. Dana Růžičková,
knihovnice

 

08-09-2011 RD