Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

ŘÍZCI si odnesli z turnaje zasloužené zlato

V sobotu dopoledne dne 26. července 2008 se díky pořadatelskému velkopavlovickému nohejbalovému družstvu ŘÍZCI odehrál v pořadí již VI. ročník nohejbalového turnaje neregistrovaných hráčů ŘÍZCI CUP 2008. Turnaje se zúčastnilo 13 družstev s velmi kvalitním týmovým obsazením, čímž se výrazně zvýšila úroveň klání a určitě se bylo na co dívat.

První zápas začal v 9.00 hod.. Hrálo se na dvě základní skupiny - 7 a 6 družstev systémem každý s každým. Z těchto skupin postoupily první čtyři družstva do čtvrtfinále, kde se hrálo vyřazovacím způsobem na dva vítězné sety. Vítězové čtvrtfinále postoupili do semifinále, kde se rozhodlo, která družstva budou hrát o 1. místo.

Ze čtvrtfinále postoupila družstva BOCA JUNIORS - LEDNICE, TŘI BUŘTI - UNKOVICE, OLD BOYS - MODŘICE 1 a ŘÍZCI - VELKÉ PAVLOVICE. V semifinále na sebe nastoupili BOCA JUNIORS - OLD BOYS a TŘI BUŘTI – ŘÍZCI. Semifinále rozhodlo, že o třetí místo hráli BOCA JUNIORS a TŘI BUŘTI. Do napínavého finále se probojovali OLD BOYS - MODŘICE a ŘÍZCI - VELKÉ PAVLOVICE, kde ŘÍZCI VELKÉ PAVLOVICE porazili OLD BOYS MODŘICE 10:8, 8:10, 10:8 a obsadili tak 1. místo.

 Konečné pořadí turnaje:

  1. ŘÍZCI – Velké Pavlovice (složení týmu - Josef Hicl, Petr Lebeda, Radek Baťa)
  2. OLD BOYS – Modřice
  3. TŘI BUŘTI – Unkovice
  4. BOCA JUNIORS – Lednice

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Pavel Pisk z OLD BOYS - MODŘICE.

Nohejbalový tým ŘÍZCI VELKÉ PAVLOVICE děkují všem sponzorům za podporu nohejbalu ve Velkých Pavlovicích.

 

"Zlatý" víkendový turnaj obrazem ...

Foto © 2008  Milán Pecka   &   Archiv ŘÍZCI Velké Pavlovice

27-07-2008