Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

RETRO DEN na velkopavlovickém gymnáziu

Pionýry, svazáky, cvičence spartakiády, ale i květinové děti jste mohli potkat na velkopavlovickém gymnáziu v pondělí 18. listopadu 2013. Jako připomínku dob minulých pořádal Studentský parlament RETRO DEN v duchu 60. až 80. let. Každý kdo chtěl, mohl vyvětrat staré skříně a oprášit oblečení po rodičích nebo po babičce.

Podobný tematický den naše škola pořádala poprvé, proto očekávání nebyla veliká. Do akce se ale však přes všechny předpoklady zapojila většina studentů a také část učitelského sboru. Odměnou pro všechny nebyla jen sladká drobnost, kterou obdrželi od předsedy a místopředsedkyně studentského parlamentu, ale i pocit, že se přidali k ostatním a zpestřili si tak jeden den ve škole.

Zároveň s tematickým dnem probíhala i soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu v duchu 60. až 80. let minulého století. Odměny za první tři místa si odnesly třídy 2.A, kvinta a prima.

Podobně zaměřený den nebude jistě poslední, proto se už teď můžeme těšit, co Studentský parlament vymyslí napříště.

Jana Strouhalová


 

Fotogalerii z prvního RETRO DNE na velkopavlovickém gymnáziu
otevřete kliknutím na obrázek...

 

 

Více o Gymnáziu Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz

 

 

21-11-2013-BK