Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Renesance badmintonu, díky nadšeným dětem

Mladí badmintonisté SVČ Velké Pavlovice vstoupili do nové sezóny. Od konce září jsme začali dvakrát týdně trénovat v tělocvičně ZŠ. V tomto školním roce navštěvuje tréninky patnáct dětí. První turnaj nové sezóny jsme odehráli v Brně. Nejlépe umístněným na tomto turnaji dvouher, který pořádal domácí oddíl Komety, byl z hráčů SVČ Jakub Herzán, který skončil po pěti zápasech na příjemném sedmém místě.

Začátkem listopadu následoval v Podivíně postupový turnaj GPD U13. Hráči zde sehráli zápasy o postup na oblastní přebor Jihomoravského kraje, který proběhne pod patronací ČBaS v Jihlavě. Anička Drápalová skončila na pátém místě a stala se tak po Elišce Konečné, která díky umístnění v žebříčku GP měla postup jistý, druhou hráčkou, která se koncem listopadu turnaje v Jihlavě zúčastní.

V Podivíně jsme také obsadili dvě třetí místa ve čtyřhrách. Martin Huslík s Aničkou Drápalovou v mixu a následně i s Jakubem Herzánem v chlapecké čtyřhře. Klukům se však do oblastního přeboru v Jihlavě postoupit nepodařilo.

Nejbližší turnaj nás čeká již v tuto neděli 15. listopadu 2015 v Podolí u Brna, následuje zmiňovaný oblastní přebor v Jihlavě a v prosinci se zúčastníme turnaje v Břeclavi. Připravujeme také přátelská utkání s badmintonisty v Hustopečích a jednodenní zimní soustředění.

Jiří Huslík


 

Badminton ve Velkých Pavlovicích žije!

 

Foto © 2015 Jiří Huslík

 

 


10-11-2015-BK