Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Řekni mi co čteš . . . a můžeš vyhrát pěkné ceny

Český rozhlas Brno pořádá ve spolupráci  s knihovnami jižní Moravy a Zlínska soutěž, ve které se můžete podělit o své oblíbené knihy, další posluchače vyzkoušet a pochopitelně i něco vyhrát.

Jak na to? Je třeba zalistovat ve své oblíbené knize, vybrat z ní charakteristickou ukázku v rozsahu do 5 řádek textu a tu přečíst přímo na záznamník rozhlasu na čísle 542 523 278 kdykoli od 1. března. Od 9. března pak každý všední den až do 27. března budou moci soutěžit a vyhrávat i další posluchači.

U soutěžních ukázek bude třeba poznat autora a odeslat odpověď formou SMS či zavolat telefonicky do rozhlasu. Vyhrát budete moci knihy, CD a DVD. Všechny informace najdete také na www.rozhlas.cz/brno. Od 9. března 2009 zde budou rovněž soutěžní ukázky.

Hlasujte v soutěži o nejlepší českou knihu roku 2008

Zapojte se do hlasování čtenářů o nejlepší českou knihu roku 2008 a můžete získat poukázku na knihy. Jedná se o udělování prestižních cen původním českým knihám Magnesia Litera. Nejdůležitějším úkolem výročních knižních cen Magnesia Litera je propagovat kvalitní literaturu a dobré knihy.

Hlasovat můžete a více informací získáte na http://www.magnesia-litera.web4u.cz/index_in.php?mm=1&sm=3.

 

Čtení nám smysluplně krátí volnou chvíli, rozšiřuje obzory,
obohacuje slovní zásobu, rozvíjí fantazii a obyčejně lidsky sbližuje ... 

 

 

06-03-2009