Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Regionální televize Jih

Uživatelům internetu určitě neunikly videoreportáže z Velkých Pavlovic, které vytváří Regionální televize Jih neboli RTVJ. Regionální televize působící převážně na  Břeclavsku a Hodonínsku natáčí nejčastěji na kulturních akcích.

Videoreportáže umístěné na kanále https://www.youtube.com//user/rtvjih  a na stránkách televize www.rtvj.cz mají pro Velké Pavlovice několik významů. V první řadě jsou dalším druhem zpravodajství, potom určitě i reklamou pro návštěvníky města a podíváme-li se na snímky několik let pozadu, tvoří i kroniku.

Vybrat, jakou reportáž vytvořit, je trošku oříšek a hledáme tak i témata, o kterých asi štáb RTVJ ještě nikde nenatáčel. Minulý rok jsme je pozvali na Jarní úklid po celém katastru města, v letošním roce se jim podařila udělat reportáž z bruslení na ledové ploše na hřišti za kostelem.

RTVJ byla dříve pouze televizí internetovou, ale nyní je možné si vysílání naladit i na televizorech a to v pásmu UHF, K48, frekvence 690Mhz, horizontální polarizace. 

Město Velké Pavlovice využívá služeb této televize již několik let a další spolupráce byla dohodnuta i na rok 2019. Můžete se tedy těšit na další reportáže z našeho města. 

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 30.1.2019